YAZIMI KIŞA ÇEVİRDİN

15 Ağustos 2021 pazar akşamı başlayan büyük heyecanın üzerinden, 23 hafta geçti.
Güzel ve sıcak bir yaz akşamı başlayan yarışa takımımız erken havlu atınca yazımız kışa döndü.

Genel bir bakış ile çevremize bakınca gerçekleri görmek aslında çok basit anlamsız bir ayrıştırma yarışı camiayı ne yazık bu döneme getirdi.

Kişisel geçmiş hırsları için bölünmüşlüğe sürüklemeye çabalayanların, ilk hedefi camia içinde basit ayrımlar çıkarmaktı.
Aykut Kocaman- Alex gibi en önemlisi sayın başkan ve değerli büyüğümüz Aziz Yıldırım dengeleri ve karar verme mecralarını yıprattılar.

Saha sonuçları en değerli olandır genel bakışta ancak kişisel hırslar, 3 Temmuz mücadelesini yaşayan koca çınara dışardan aldıkları köstek ile içeriden önce ufak ufak sonra derin derin kemirdiler.
İstedikleri ölçülere ve kalıplara getirdiler camiayı ve dış rakipler güldü, biz yapamadık bunu diye şaşkına dönmüş olsalar dahi yeniden inşa etmek çok uzun zaman alacaktı.
Mutlulukları hep artı inşa etmeyi başarmak yerine tuğlaları daha yıprattık.

İsimler yapı olarak değerli olmaya başladı, camia sahadaki oyuncu ve koşu mesafesi ile değil, isimlerin arkasında koşarak aslında tüketti maneviyatı ve ekonomik gücü…

İstedikleri buydu bir oy ile genel kurulu kaybeden zihniyetin, gözümüzün içine bakarak kutladılar zaferlerini, görmek için sadece biraz zeki olmak yaşınız kaç olur ise olsun geçmişi doğru tartmanız yeterli olacak.
Önünü saygıdan değil başardık edası ile ilikledi sayın divan kurulu başkanımız bir dönem başkanlık görevini yürüten kişi karşısında ve şu kelimeyi unutmayın ne yapardık sorusuna siz ne isterseniz onu yapardık dedi sayın Ali Şenin karşısında yine ne istedi ise onu yapmışlardı.

Değerleri yani sayın Koç ve Yıldırımı bir birine düşürmüş yetmemiş gibi bu konuda kitleler oluşturmuşlardı.
Taraftar tarafının takımımı yoksa desteklediği isimler mi olacağını çözemediği bir çerçevenin içindeki aynadan bakıyordu. Üzgünüm ama bu bakış hala devam ediyor, çaresi net birleşmek ama şimdilerde içerdeki zihniyet değil, dışardakiler izin vermiyor.

Emeklere saygı duysaydık şimdi dağların arkasında değil, dağın zirvesinde olurduk.
Bunun çaresi aslında çok net belli ben belli ölçekler içinde takip edilen bir insanım daha çok ses getirecek isimlerin sert şekilde seslenmeleri gerekli camianın tam öbeğine ve büyüklerine kişisel olarak bir birinize kırgın ola bilirsiniz ama bir masada toplanın ve kişisel hırslarınızı cebinize koyup bizlerin FENERBAHÇE si dedirdin uyumlu şekilde camiaya!!!

İşte o zaman sahanın doğrularını ve yanlışlarını daha net yorumluya biliriz, oyuncuların başında bir yönetim kurulu, bir hoca var.
Ancak camia bir çukurun içinde çırpınır iken onların ruh hali ancak bu kadar olur.

Kelimeler yetmez yazmaya konuşmaya sözler yetmez bakış açımızı doğru ayarlar isek yine sahaya döner bu takım ve gurur ile haykırır milyonlarca seveni…
FENERBAHÇE SEN ÇOK YAŞ DİYE!!!

Gönlümden geçenleri ve doğru olarak gördüklerimi yazmaya çalıştım satırlara bunu profesyonel bir yazar ve ekmeğini bu işten kazanan bir kişi olarak değil, bir taraftar bir kardeşiniz olarak yazdım.

Önemli olan bizim FENERBAHÇE sevdamız çarede yine bizim; Armaya Çubukluya olan tutkumuz.

Hadi yine verelim tribünde omuz omuza ve haykıralım sevdamızın en Yenal tarafını, Kocaman bir sevda ile ve unutmayalım; Aziz olanda Koç gibi durması gerekende, FENERBAHÇE!!!!

Bu yazı yazımızı kışa çevirenlere ve kurdukları oyuna inat yazılmıştır.

Başlıkta kullandığım notalar çok değerli bir sanat ve hayat adamına ait gerek sanat gerek spor dalında kaybettiğimiz değerli büyüklerimizi bu çerçevede kendi adıma ve Sporsun.com ailesi adına saygı ve minnet ile anıyorum.