Kötü bir gün yaşadık. Yazacak kelime bulamazsın ya işte o durumdayım. Gençlik yıllarına ilk adım attığımız yılların Efsane Adnan abisini kaybetmenin üzüntüsü yüreklerimizi dağladı. Bana desteğini hiç bir şekilde eksik etmeyen değerli abim nurlar içinde yat, mekanın cennet olsun.

Saha için yazacak onlarca hata var, ilk olarak oyun boyu bloklar yardımlaşmadı, bu takım olarak hareket etmediğimizin net resmidir.

Takım sahada topa hakim taraftı ancak rakibin istediği tüm şartlar sahada vardı. Zemin evet hiç bir şekilde bu takıma yakışmadı, ancak takım oyun akışını sağlayamadı, çok yavaş pas yaptık.

Savunma göbeği sert ve kalıplı olan bir ekibe göbekten gidecek isen seri ve akılcı pas oyunu yapacak, fizik olarak rakibinin gerisinde olmayacaksın, istatistik olarak ceza sahasına oldukça hatırı sayılır orta yaptık.

Forvet bölgesi için topu önde tutan ve ceza sahası içinde arkadan gelen arkadaşlara servis yapan bir oyuncu yapımız olmadığı gibi isyan eden oyuncumuz yoktu, eksikler cepte ancak sorumluluk alacak sahadaki oyuncu arkadaşlar, oyun sabrı bu işin önemli şifresi ancak saha içinde kalitesini yansıtan yok.

Önemli bir kadro kuruldu, geçmiş dönem için pek çok hocamıza verilmeyen ancak bu kadro içinden akılcı işler ve akıcı oyun oynamıyor ise sorumlu hocadır, takım arkadaşlığı önemli bir çözümdür ancak büyük resim içinde bu mevcut değil.

Saha içinde rakip takımların minik oyun tuzakları birlikte oyun ile çözülür, bunun için kendini sahaya daha çok veren isimler gerçekleştirir. Şunu rahatlık ile yazarım rakip takım hocası bir hafta önceki oyunumuzu hafta içi takımına çok doğru çalıştırmış.

Topu önde tutan Mesut ve Sosa ikilisine hızlı kanat oyuncularımıza ikili zaman zaman üçlü baskılar çok yerinde ve doğru yapıldı.

Buna çözüm üretecek hocamız yargıyı maç öncesi doğru dağıttı ancak saha içinde dağıtamadı. Yöneticilerin sessizliği içinde ses olmayı bırakmalı artık, puan olarak geriye düşmek olmadı. İkili averaj için gerideyiz bu iplerin tamamen rakiplere bırakılması anlamı taşıdığı gibi rakiplerimiz ile oynayacak maçlar gerçeği var. Ancak önemli işler bilinçli oyunlar ile olur. Yazık oldu…