SENİ SEVMEK DELİ GİBİ YÜREK İSTER

Dünya kupası arası nedeni ile çok uzun bir hasret yaşıyoruz.
Hazırlık maçlarında alınan sonuçlar eksik kadroya rağmen büyük mutluluk oldu.

Önemli liglerin arkasında kalmamızın nedeni, aşamadığımız ikili ilişkiler ve geçmişte yaşanan milyonlarca yanlış.
Çok önemli bir ritim kazanmıştı lig sadece takımımız adına değil, bu güzel mücadele yine bir ihanet ile karşılaşmaz umarım diyerek kendi içimize döneyim.

Birlik ve beraberlik doğru teknik ekip ile birleşince müthiş bir takım çıktı ortaya, son yıllarda yaşadığımız kişilere olan bağ takımı ne kadar geriye götürmüş, hepimize derin bir ders oldu.
Takım sahaya daha güvenli yayılıyor, pas trafiği, zamanında yapılan baskı, rakibe oyun alanında kurulan oyun tuzakları müthiş zevkli oyunlar izletiyor.

Avrupa kupaları ve lig rotasyonlar ile müthiş bir serüven haline gelirken, olumsuz konuları çalışarak kendi içinde aşmamıza zaman tanıdı.
Yazılarımda sıkça belirtirim ilk adım hep saha sonuçları olur diye geçen sezon sonlarına doğru gelen bahar ortamı dağılır diye bir umut oldu rakiplerde, içimizde hemen olumsuzluğa düşenlerin sayısı az değildi.

Mücadele etmeyi aslında biz öğrettik cümle aleme yazdığımız destanlar;3 Temmuzda başlar ve akıl unutup, kalp durana kadar devam eder.
15. Hafta itibari ile 24 Aralık akşamı yine başlayacak mücadele önemli bir deplasman oyunu ile kart cezalısı ve sakat önemli isimler mevcut kadro içerisinde, rakip her zamanki gibi yine ayrı bir motive yaratacak kendi içinde.

İyi futbol oynuyoruz müthiş değil bunu unutmadan çalışan takıma yardımcı olmalıyız.
Hala sosyal medyada ara ara eski yönetim kurulumuz ve hocalarımızın adı geçerek bazı ayrıştırma çabaları yapılıyor.
Eski yeni diye bir kelime yok asıl olan; SADECE FENERBAHÇE!!!

Çok önemli işler yaptı değerli büyüklerimiz saygıyı sonuna kadar hak ediyorlar, tek kelime demeden her şeyi arkasında bıraktı ve ömrünün bir yılını arkadaşları ile ceza evinde geçirdi, Sayın Aziz Yıldırım nasıl saygı göremesin.
Oynattığı oyun tartışılır buna saygı duyarım ama bu dönem ve dillere destan olan seçim arifesinde nasıl sahiplendi sevdamızı kocaman bir yürek ile Sayın Aykut Kocaman bunun kelime karşılıda saygı demek.

Artık yeter diye haykıranları güzel isimler üzerinden vurmayın hepimiz bir yolda ve aynı gemideyiz.
Sayın başkanımızda doğru işler yapmak için bir mücadele içinde nasıl yüzümüz gülüyor ise saygıyı öyle göstermeliyiz.
En çok biz biliriz aslında yazdığım gibi birlik olmanın en güzel yönlerini, tiyatrolar kuranlara, kurşun sıkanlara karşı durduk dimdik ayakta hiç yılmadan mücadele verdik.

Bu güzel kadroyu şampiyon görmek, yurt dışında daha üst turlarda görmek yakışır bunun yapıcılığı yakışır.
Büyük bir umuttur içimde yine kol kola girecek iki değerli büyüğümüz dosta düşmana karşı inşallah en kısa zamanda hatalar onarılır yanlışlar düzelir ama bu büyük çınarın kökleri asla yara almaz.

Unutmayın, AZİZ OLANDA KOÇ GİBİ DURMASI GEREKENDE FENERBAHÇE!!!

Hiç kimse bir diğerinden fazla sevdasına değer katamaz esas değer biz olmak demek, maçlara çok fazla gidince olunmaz bu büyük sevdanın sahibi sen ne yaşamış isen mutlaka diğer sevdalıda yaşamıştır büyük duygular katarak sevdasını.
İLAÇI BULUNAMAYAN TEK HASTALIKTIR, SARI LACİVERT SEVDA!!!

Kaldığı yerden devam edecek takım yeri gelince kızacak taraftar ama abartmayacak sahip çıkacak kazanmak birlik olmak ile başlar.
Biz bitti demeden bitmedi dedi saha pek çok kez takım, siz söyleyin son sözü hep yıkılmayan son kalenin askerleri bu taraftar arkanızda daima…

Sevgilerim ile sezon sonu, Bağdat caddesinde buluşmak üzere…