11 Eylül 2020 Cuma günü açılışı takımımız tarafından yapılan; 41 hafta 40 maçlık serüven 15 Mayıs 2021 Cumartesi gecesi son buldu.
Başlangıç şekli sakat olan evlilikler gibi bir öykü yaşadık, neresinden tutsan ilişkiler ile dolu bir futbolu bize çorba yapıp ikram ettiler.

20 Takım düşüncesi bu sezon başı zor günler geçerken kanımca adaletsiz bir şekilde organize edildi, düşme ve üst lige çıkma hakları tüm sezon izlediğimiz bozuk ama kişileri memnun eden ligin ilk başlangıç serüveniydi.
Üstüne tüm dünyayı saran virüs ve tatsız geçen hayat varken, bu iğrençlikleri zevk duyduğumuz futbolda yaşamak, taraflı yada tarafsız üzdü tüm gerçek futbol severleri, mutlu olan işleri yürüyen ve sadece gözüyle takım tutan sorarsan mangalda kül bırakmayıp her konuyu bilen ama karşısındakini dilemeyen yada sadece istediğini anlayan taraftar modelleri oldu.

HANİ RIDVAN DİLMEN SEZONUYDU VE NİHAT ABİ ŞAMPİYON YAPICAKTI BİZİ SAHTEKAR ULEMALAR HANİ NE OLDU NERENİZE KAÇTI SÖYLEDİKLERİNİZ!!!

Çirkinlikleri kendine su yolu edinenler kandırdı gene futbol profesörlerini saflarım gerçek sandı konuşulanları ve lig bitti henüz bu olmuş gibi yaşıyorlar.
Kirli geçmiş ortada kimin yöneticisi ve taraftarı federasyonu yönetti ise şampiyon yaptı takımını ama bu aklı beş karışları bu dönemlerde başka türlü kandırdılar, bunlar ile soluyoruz ya futbol ortamını lanet olsun.

Bunlar cepte olan ufak detaylar, birde biz nasıl yaptık bu duruma geldik bakmak gerekli.
7 maç kaybettik evimizde puan karşılığı 21 ve oynamamız gereken futbolu üzgünüm bizi yenen takımlar oynadı.
Kayıplar esnası uydurulan elle almalar, giren golleri vermemeler var ama burası; KADIKÖY
çıkacaksın seyircili veya seyircisiz üstündeki formanın hakkını vereceksin.

Sezon başı yaşanan transfer fırtınası ince düşünüldüğü zaman aslında sonun başlangıç noktası, isimleri saygı ile karşılanacak oyuncular ama savaşacak oyuncu sayısı içlerinde oldukça az ve temaslı bir lig düşünüldüğünde bunun kod adı kadro planlama yanlışı olur.

Teknik adam tercihi böylesi bir kadro özelinde soru işaretleri ile doluydu ve sonu istediğimiz gibi olmadı.
Bir diğer önemli konu yönetim kurulu ekibi beni takip edenler iyi bilir koltukta kim oturursa ve camiaya hizmet veriyor ise saygım vardır. Ancak yetersiz kurul hatalı olan yerde düzeltme yoluna gidemez ve üç sezondur bu yaşanıyor.

Sayın başkan yine aday ve tahmini tek aday olarak girecek yarışa bir önceki hatalarımızı yapmayacağız dedi, bunun için iyi ve sert çalışma arkadaşları şart tek gayesi bu camiaya hizmet olacak isimler başarı demek.

Futbol basit ve sonuçları öncesi kestirilmeyecek kadar güzel bir oyun, sana masada oyun kuracak adamlara karşı sert ve güçlü olur isen kazanırsın ve ligimizde altın kural üzülerek izlesek bile karşımıza bu şekilde çıkıyor.

Yeni sezona bir önceki kongre gibi olmayacak daha az stresli bir seçim ile gireceğiz buradan camia bir fikir ve bütün çıkmayı başarır ise sezona daha diri gireriz. Transfer ateşi yanmaya başladı iyi bir iskelet olur eldekiler içinden, gidecek isimler kendilerini belli etti, bölgeleri temaslı oyuna müsait ve savaşan isimler ile doldurulmalı.

Gönül başarı ister ama bizim camianın büyüklüğü öyle müzedeki kupa ile ölçülecek bir yapı değil. Her taşın altında bir adamları olduğunu söyleyenler ve büyük taraftarımız; 3 Temmuz
tiyatrosunda neler yaşandığını tekrar hatırlamalı, dağlar ova oldu, kayalar kum haline geldi kutsal mücadelemiz içinde biz hep temizdik temiz kalacağız.

Sizler için başarı sadece kupa olanlar şimdi soruyorum şampiyon olamadık peki
Nihat Özdemir kimin abisi oldu….

Sezon sonu yazısı bir oradan bir buradan oldu bu süreç içinde beni takip eden desteğini esirgemeyen tüm büyüklerime ve kardeşlerime teşekkür ederim.
Kısmet olur mu bilmiyorum buralarda yeni sezonda birlikte olmak ama bunca gün ve destek için hakkınızı helal edin.

MUTLU YAZLAR SAĞLIK VE HUZUR İLE