Güzel ve gurur verici bir Milli takım arası sonrası rakiplerimizin puan kaybettiği haftada 9 puanlık maç için evimizde Denizlisporu konuk ettik.

Arada teknik adamımızın görevine son verilmişti, rakiplerin puan kaybı kadar takımın nasıl bir tepki sahaya koyacağı büyük merak konusuydu.
Tüm renktaşlarımız gibi bende maç öncesi ve oyun oynanırken arada sosyal medyayı takip ettim, inanılmaz kırıcı ve ümit dolu mesajlar bir aradaydı.

Artık akılcı düşünmemizin zamanı; Emre hoca büyük umut ancak takım milli arada birlikte çalışmadığı gibi düğün esnasında virüse yakalanan isimler unutulmamalı, takım sezon başından bu yana Emre hoca tarafından çalıştırılmadığı gibi önemli bir gerçek var.

Kısacası tüm veriler takımın birlikte çalışmadığı gerçeğini ortaya koyarken biraz daha insaflı olmaya tüm renktaşlarımı davet ediyorum.

Sahaya döndüğümde inanın çok önemli bir fark yoktu, topu çok daha hızlı rakip takımdan kazandık, hücum alanında gerçek anlamda kapalı bir takıma karşı sezon başından bu yana çalışmamanın büyük eksisini yaşadık.

Pas hataları oldukça fazlaydı, güzel yön orta alanın doğru kapatılması ve hücum alanına çıkarken buradaki oyuncuların ön alana yaptıkları faydalı koşulardı.
Samata sonunda golü buldu sürekli rakibin savunmasının içinde gezinmesi ve yardım oyunları çok önemli bir detay inşallah bu gol ona nerede olduğunu ve ondan beklentilerimizi hatırlatır.

Oyunla ilgili yazacak çok fazla bir şey yok önemli bir serüven rakiplerin kaybı ve bizim üç puanımız ile başladı.
Yazı başlığında kullandığım gibi en son umutlar ölür, ipler ellimize geçmedi bu gerçeği unutmayalım henüz bay haftamız var.
Sadece kayıp ettiğimiz bir haftanın üstünü çizerek bekleyen taraf olmaya devam edeceğiz, program çok yoğun artık sık sık yazılar ve Örümcek Ağı programı ile birlikte olacağız.

Bir sonraki yazı yine hafta içi olacak, sağlık ile kalın ve hayata mutlaka gülmeyi unutmayın sevgilerim ile görüşmek üzere…