Bugün Ankaragücü maçı öncesi puan durumuna bakıp tahmin yapanlar yanıldı. Çünkü bu sene ne puan durumu,ne de kadrolar önemli. Şuan ligde orta hakem ve VAR hakemleri maçın sonucunu belirliyor.

Trabzon’u yakan Cüneyt Çakır’ın bugünkü maçın VAR hakemi olması büyük bir OPERASYON’du..

Bir VAR hakemi bariz bir penaltıyı ve kırmızı kartı es geçip bu hafta diğer rakibi olan lider takım aleyhine bariz hatalar yapılıyorsa iyi şeyler düşünmek imkansız oluyor. Galatasaray bugün özellikle ilk yarı iyi oynamadı. Fakat iyi oynamadık diye hakeminde  bizi doğramaya hakkı yok. Arda’nın pozisyonunda top dizinden sekiyor ve penaltı kararı yanlış. Arda’nın oynaması Fatih hocanın tercihi ama o penaltıyı vermeniz sizin fesat fikirlerinizin sonucu. Siz istiyorsunuzki 3 büyükler ligin sonuna kadar birlikte gitsin. Hele Mohamed’e verdiğiniz kırmızı kart. Daha geçen hafta Lyundama’nın kafasına tekme geldiğinde kırmızı kart vermeyen siz hakemlerden adaletli yönetim beklemek büyük bir hayalcilik..

Mohamed herkesi korkutmuş.. !!!

Trabzon maçında verilmeyen penaltıya,verilmeyen kırmızı karta ve verilen faullere bakıyorum. Bu maçta verilen penaltı ve kırmızı karta bakıyorum.

Hakemlerin yaptığı büyük terbiyesizlik.. 

Gelelim Galatasaray’a. Biz iyi mi oynadık ? Hayır. Özellikle Taylan kulübeye geçtiğinden beri orta sahada üretken olamıyoruz. Madem sakat,madem pubis,o zaman niye kulübede ? Ve Kerem.

Kerem yine golünü attı.. Formayı hakediyor..

Son haftaların çok ZORLU geçeceği belli. Şimdi evimizde oynayacağımız Sivas maçında bizde tribünlerimize 2500 sağlıkçı alalım.. Zaten cezası 72 bin liraymış. Öderiz.

Bu sene ligde dönen dolapları ve kirli tezgahları görünce bu sezonki Şampiyon’luğumuz çok daha anlamlı olacak..