3 Temmuz 2011 bir pazar sabahı başlayan tiyatro, 27 Aralık 2021 tarihinde hep dik duranların zaferi ile son buldu.

Amaçları bizim hızlı ve doğru yükselişimize bir dur deyip, kendi yollarında ilerleyen ama sürekli geri saran takımlarının önünü açmaktı.
Ancak ülke futbolumuz bu tarih itibari ile sürekli geriye sardı, yaşadıkları onca haksızlıklara rağmen sürekli anlattı olacakları değerli büyüğümüz Aziz Yıldırım, amacı bu kahpe tuzağı kuranlar gibi sadece bir nokta değil ülke futboluydu…

Tuzaklar kurup iftiralar atanlar öyle bir duvara çarptı, rengi SARI- LACİVERT özü bir sözü bir tek bir yumruk, lideri ceza evinde olmasına rağmen geri adım atmayan milyonlarca dava adamı liderinden duyduğu o söz ile kalktı ayağa…
DAR AĞAÇINDA OLSAK BİLE SON SÖZÜMÜZ FENERBAHÇE!!!

Peki amaç sadece FENERBAHÇE miydi, evet büyük resimde elle geçirilmesi gereken kulüptü mali olarak büyüyor, sadece bir spor kulübü gibi değil, bir fabrika gibi gençlerin önünü açıyor spor ile ufukları açık gençler yetiştiriyordu.
Kimi sporculuk dalında başarılı olamasa da kulübü eğitim hayatında hep yanında duruyor.
Gelecek senelerde ülkesine camiasına yöneticilik, eğiticilik ve aklınıza gelecek tüm yaşam koşullarına hazır, ATASININ izinde FENERBAHÇESİNİN gölgesinde gençler olmasını sağlıyordu.
ÇÜNKÜ FENERBAHÇE TÜRKİYEDİ, TÜRKİYE FENERBAHÇE!!! 

Ülkenin gelişmesini istemeyen hain zihniyet bu oluşumu durdurmalıydı, çünkü bu dik duran Vatan evlatlarının dedeleri canlarını hiç sayarak, Kurtuluş savaşı esnasında ülkesinin geleceği için cebede silah taşıyan şehit olan olmuştu.

Basit bir oyun kurmalı bunu tüm satılmış adamları ile ülkeye ilan etmelilerdi, minik ama hiç olmayan akıllarından iki güne alışırlar susar kabullenirler geçti.
Çünkü ömürleri biat etmek ile kula kul olmak ile geçmişti, ortada futbol adında öyle önemli ve tatlı bir pasta vardı ki gelirleri akıllı kullanıldığı sürece milyonlarca dövize denk geliyor ve büyülenmiş gibi seven milyonlarca insana iniyordu.

Yani güçtü ama doğru yönetilince bir bütün olunacağı unutuldu damarlarında atalarının kanı akan milyonlarca insan ve yöneticilerinin dilinde tek türküsü vardı.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !!!!

Atası cennet Vatanı savaşarak kurtarmıştı  yiğit torunları sevdasını bırakır mı !!!
Bırakırsa davasını satardı.
Davası olmayan toplumlar ölmeye biat etmeye mahkumdu, burası bir spor kulübü değil, kızları ile erkekleri ile bir bütün yuvaydı.
FENERBAHÇE ÜLKENİN EN ÖNEMLİ SİVİL SAVUNMA ÖRGÜTÜYDÜ!!!

Böylesi bir hikaye için çarpıştı milyonlarca yürek ve Aziz bir duruş hep başlarında oldu. Başkanları kaçtı dedikleri gün Vatanına indi ve mezarının çok sevdiği Ülkesi olduğunu haykırdı, Vatanımızdan kaçan hainlere, milyonlarca taraftarı ile gurur ile yargılanırsam, Vatanım ölürsem de Vatanım dedi, siz var olun yeter der gibi baktı milyonlarca göze ve gözlerde sen hep var ol dercesine..

FENERBAHÇE SÖYLEYECEK SON SÖZÜ DİYE!!!

Söyledi koca çınar son sözü lideri ile, yöneticisi ile taraftarı ile hiç yılmadan çıktığı yolda bembeyaz bir sayfa açtı, şimdi tekrar bir olma zamanı tekrar ayağa kalma zamanı biz güçlü olur isek sahada güçlü olur, sporcuda güçlü olur, ışık olunan onca Vatan evladı da güçlü olur.

 Rahat uyuyun mekanınız cennet olsun bu süreçte kaybettiğimiz değerli büyüklerimiz…

Selçuk abimiz, KEMAL abimiz, Serkan abimiz, değerli divan kurulu başkanımız; Yüksel Günay ve adını satırlara sığdıramadığımız değerlerimiz.
FENERBAHÇEMİZ TESLİM OLMADI KAZANDI DİMDİK AYAKTA KÖTÜ GÜNLER GEÇİYOR MALESEF AMA BU SINAVDA BİTER SİZ RAHAT UYUYUN!!!