Şampiyonlar Ligi 4. gurubunda bu akşam İspanya’da gurubun ve Şampiyonlar Ligi kupasının favorilerinden Real Madrid’e konuk olduk.

Guruptaki rakiplerimiz belli olduğunda ne yazık ki rakiplerimize rakip olabilecekmiyiz demiştim ve bugün birkez daha gördük ki rakip olamadık.Bu maça çıkmadan önce Real Madrid’i yenecez ve guruptan çıkacaz gibi hayaller kurmuyorduk ama daha karakterli bir oyun bekliyorduk ama ne yazık ki bu futbolcularla olmayacağını görmüş olduk.

TEK SUÇLU FUTBOLCULAR MI.. ?

Tabiki hayır.Bizde kredisi sonsuz olan Fatih Terim’de bu gidişatta ve bugünkü durumumuzda büyük pay sahibi. Takım ne yazık ki iyi çalışmıyor.Bir veya iki futbolcu formsuz olursa sorun o futbolcularda olur,kendilerine iyi bakmıyor deriz ama takımın büyük bir çoğunluğu formsuzsa sorun futbolcularda değil hocadadır. Muslera,Nzonzi,Andone.. Gerisi komple formsuz ve umursamaz.Bugün ilk yarı Seri ve Nagatomo döküldü. Sende bizim gibi seyrettin.Devre arasında Andone ve Nzonzi’yi çıkarmak yerine keşke Seri ve Nagatomo’yu çıkartsaydın. Emre Mor niye sahada yoktu ? Adem niye oynamıyor ? Donk niye yok ? Yerlerine oynayanlar sahada ne yapıyorki ? Sahada yenilgiye isyan eden oyuncu yok. Hocam takım iyi değil,sende iyi değilsin. Ocak’ta operasyon yapacam diyorsun.Ocak ayına kadar biz ne halde olacaz ?

Şampiyonlar Liginde 8 gurupta 32 takım var ve bu 32 takım içinde gol atamayan tek takımız.. 

Sen bu değilsin,Galatasaray bu değil.Biz sana güveniyoruz ama sen kendine güveniyormusun ? Şampiyonlar ligi bizim için bitti. Evimizde Clup Brugge’u yenersek 3. olma ihtimalimiz var ama bu futbolla zor. Ligde bu ayın sonunda Başakşehir ve Trabzon maçları bizi bekliyor.Muslera için çok üzülüyorum,Linnes için üzülüyorum,taraftar için üzülüyorum,bize Avrupa Fatih’i diyorlardı,bugün geldiğimiz noktaya bakıyorum.

Ben şahsen utanıyorum..