Spor Haberleri

Spor Haberleri

Spor Haberleri Sporsun.com bağlı bulunduğu ajanslardan ve kendi editörlerinin istihbaratlarının yer aldığı spor haberleri bölümüne çok önem vermektedir. E-Spor videoları ve Transfer haberleri konusunda da çok iddialıyız.

Spor Haberleri

Sitemizde yer alan haberlerin tümünü kaynağıyla belirtmeye gayret gösteriyoruz. Her gün, her dakika güncellenen Spor Haberleri sayfamızda Futbol’dan Basketbol’a, Voleybol’dan Tenis’e, Buz Hokeyi’nden Atletizm’e kadar bir çok spor kategorisinin haberlerine ulaşabilirsiniz.

E-Spor Videoları

Haberlerimizde videolara da yer vermekteyiz. E-Spor videoları konusunda da önemli bir gelişme kaydettik. Çoğunlukla alıntı olarak yaptığımız videolu haberlerde kaynak göstermediğimiz zaman bize bildirebilirsiniz.

Futbol ağırlıklı olarak yayınladığımız haberlerde Türkiye liginden İngiltere Premier ligine, Fransa Ligue 1’den Almanya Bundesliga’ya, İspanya La Liga’dan İtalya Serie A’ya kadar birçok ligin detaylı haberlerine ulaşabileceksiniz. Ayrıca UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, Dünya Kupası ve Avrupa Şampiyonalarının da haberlerine de bu sayfamızdan ulaşmanız mümkün olacaktır.

Transfer Haberleri

Transfer haberleri denince denince akla gelen ilk sitelerden olmayı hedefleyen Sporsun.com bu alanda kendini kanıtlamış sitelerden örnek ve esintilere yer vermektedir. Transfer haberleri konusunda çoğu transferi gerçekleşmeden 10-15 gün önce açıklayan bir ekibe sahibiz.

Bu bölümümüzle ilgili yaşadığınız herhangi bir sorun varsa bizlere destek@sporsun.com adresinden ulaşabilirsiniz. Yine aynı şekilde genel olarak istek, görüş ve önerilerinizi de bu adrese gönderebilirsiniz.

Basketbol & NBA

Basketbol denilince akla ilk gelen NBA olur genelde. Biz de NBA alanında siz hiçbir haberden geri kalmayın diye var gücümüzle çalışıyoruz. Gerek NBA haberleri, gerekse NBA maçları hakkında tüm içerikleri sitemizin Basketbol & NBA bölümünden ulaşabilirsiniz.

Euroleague ve Türkiye basketbol liginden de en son haberlere yukarıda linkten rahatlıkla erişebilirsiniz.

Yazarlar

Ekip olarak yazarlık konusunda çok ama çok güçlü olduğumuzu söyleyebiliriz. Fenerbahçe fanatiği Murat Öztürk, Galatasaray holiganı Tolga Balcıoğlu, Twitter’ın Beşiktaş’lı fenomeni Kasar Yaza ve Trabzonspor’un genç yeteneği Yusuf Alemdar ile yazarlık kadromuzla epey iddialiyız.

Her maç sonrası takımlarıyla ilgili yazılar yazan yazarlarımız, 3-4 haftada bir de genel bir değerlendirme yapmaktadır.

Siz de sporsun yazarlık ekibine katılmak isterseniz yapmanız gereken destek@sporsun.com adresine başvuru yapmak olacaktır.

Yukarıda belirtilen takım yazarlarımız dışında yazarsanız çok daha mutlu oluruz:)

 

Sosyal Medya da biz

Sporsun.com sosyal medya kanallarını çok aktif bir şekilde kullanmaya gayret etmektedir. Özellikle son transfer döneminde oldukça hareketli bir Twitter etkileşimi aldık. Bizi hemen twitter’da takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Ayrıca Facebook ve Instagram hesaplarımız içinde ilgili linklere tıklayabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızı takip etmeniz sizin için çok avantajlı olabilir. Sık sık düzenlenen çekilişlerle takımızın formasına, antreman kıyafetlerine ve daha fazlasına ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

 

Veee biz, biz kim miyiz işte biraz da kendimizden bahsedelim…

Genel Yayın Yönetmeni: Sergen Eren

Sporsun TV: Alper Şimşek

Editörler: Burak Doğan, Oktay Taşkıran, Veysel Pelit

Yazarlar: Murat Öztürk, Mustafa Danış, Tolga Balcıoğlu, Yasin Keskin

Reklam: Tolga Eren

Katkıda bulunanlar: Turgut Can Parlak

Biz Sporsun ekibi olarak 2011 yılından bu yana çeşitli spor dallarında spor haberlerini sizlerle paylaşıyoruz. Haberlere ek olarak kendi yorumcularımızın makaleleri de düzenli olarak sitemizde yayınlanıyor. Yazılarımız genel olarak futbol ağırlıklı fakat diğer spor dallarında da makalelerimizi arttırmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Ekibimiz kar amacı gütmeden bu işe gönül veren insanlardan oluşuyor. Yaklaşık 8 yıl önce başladığımız bu yolda sizlere güncel haberleri en doğru kaynaklardan alıntılayarak iletmek için çabalıyoruz. Yazarlarımız gündem gelişmelerini yorumlayarak özgün içerikler üretiyor. Yine güvenilir kaynaklardan elde edilen video haberler
kaynak belirtilerek sitemizde paylaşılıyor.

Amacımız kendimizi sürekli geliştirmek ve platformumuzu yeniliklerle beslemek. Bu doğrultuda çalışmalarımızı büyük bir özveriyle devam ettiriyoruz.

Siz takipçilerimizin görüş ve önerileri bizim için çok değerli. Bu sebeple tavsiyelerinizi duymaktan memnuniyet duyarız.