Vitoria’ya güvenli bir şekilde ulaşmak ve Final Four’da rahatça dolaşmak ister misiniz? EuroLeague sizi bilgilendiriyor.

By Eurohoops team/ info@eurohoops.net

Maç biletlerinizi aldınız, çantalarınızı topladınız ve Vitoria yolundasınız. Peki son varış noktasına nasıl gideceksiniz? Bask bölgesinde nasıl dolaşacaksınız? EuroLeague tüm cevaplara sahip ve sadece aşağıdakini okumanız yeterli.

Bu konuda EuroLeague’in yaptığı açıklama;

Bask Bölgesi’ne iner inmez, yerel organizasyon yalnızca Final Four için kurulan özel ulaştırma servisleriyle taraftarlara hizmet vermek için hazır olacak. Bilbao ya da San Sebastian’da kalan taraftarlar için Perşembe gününden itibaren her gün 2 kere Vitoria’ya otobüs seferleri yapılacak. Cuma ve Pazar günleri ise Fan Zone ve Fernando Buesa Arena için günde yaklaşık 5 otobüs seferi olacak. Her iki durumda da maçlardan sonra geri dönüşler için otobüsler olacak.

Vitoria’ya ulaştıktan sonra ise taraftarlar, özel tramvaylar ve Final Four’daki her mekan arasında çalışacak olan otobüs hatlarıyla gezebilecek. Bu onlara hem bütün etkinliklere imkanı verecek, hem de zaman ile park masraflarından tasarruf etme şansı sağlayacak. Ayrıca organizatörler, taraftarların maç gecelerinde Fernando Buesa Arena’ya özel veya kiralık arabalarla gelmelerini önermemektedir.

Şehir içi ulaşım ve diğer şehirlerden yapılacak ulaşımlar için bütün ayrıntıları buradan öğrenebilirsiniz.

Basketbol gündemindeki en son gelişmeleri kaçırmamak için tıklayın!

Bu Haber Alıntıdır. Kaynak

قالب وردپرس