Fenerbahçe Beko’nun yıldızı Nicolo Melli, Anadolu Efes’e mağlup oldukları maçın ardından Eurohoops’a konuştu.

Nikos Varlas Vitoria’dan Bildirdi/ info@eurohoops.net

Nicolo Melli, Fenerbahçe Beko’nun Anadolu Efes‘e kaybettiği yarı final mücadelesinin ardından Eurohoops’un sorularına yanıt verdi.

-Bugün Fenerbahçe‘nin kaybetmesinden çok kaybediş şekli konuşuluyor. Sen de böyle düşünüyor musun? Bunu açıklayabilir misin?

Bu maçın bir açıklaması yok. Ama tabii ki bu şekil mağlubiyeti daha da kötü yapıyor. Bu akşam kazanmayı hak etmedik. Mağlubiyeti kabul etmeli ve rakibimizi tebrik etmeliyiz. Çok kötü hissediyoruz çünkü çok iyi bir sezon geçirdik bence. Play-off’larda da iyiydik ama bir maçta her şeyi mahvettik.

-Bu mağlubiyetin sizi sadece Türkiye Ligi için değil gelecek sezon için de motive edeceğini düşünüyor musun?

Evet. Ama şu anda sadece kaybettik ve bizi ne motive edecek bilemiyorum. Bunun bizi sezon sonuna kadar motive etmesi gerekiyor. Çünkü bizim ve kulübümüzün hedefi buydu. Gelecek sezon tekrar burada olmak çok kolay değil. O zaman geldiğinde bugünkünden farklı mücadele etmeliyiz.

-Son olarak Fenerbahçe taraftarlarına bir mesajın var mı?

Bu akşam bir kez daha inanılmazlardı. Biz tabii ki finale gidemediğimiz için çok üzgünüz. Ama bu Final Four. Bu akşamki performansımızdan dolayı üzgünüz. Biz de onlar kadar bu durumu umursuyoruz. Sezonun eline kadar elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Umarım bizi desteklemeye devam ederler.

Basketbol gündemindeki en son gelişmeleri kaçırmamak için tıklayın!

Bu Haber Alıntıdır. Kaynak

قالب وردپرس