by Eurohoops Team / info@eurohoops.net

Kanadalı şarkıcı Drake, Toronto Raptors maçlarında bazen oyunculardan çok dikkatleri üstüne çekebiliyor. Büyük bir Raptors taraftarı olan Drake, sezon boyunca neredeyse tüm maçları yakından takip ediyor. Raptors ve Drake arasındaki bu ilişki diğer NBA takımlarının da bu yolu kullanabileceğini göstermiş durumda.

Indiana Pacers, “küresel elçi” pozisyonu için başvuru açmadı ya da denemelerde bulunmadı; ancak Drake gibi bir süper taraftar istiyorlarsa seçmeleri gereken isim çok açık.

The Social Network filmiyle tanınan ödüllü aktör Jesse Eisenberg, Fansided’dan Nir Regev’e yaptığı açıklamalarda Drake’in Toronto Raptors için yaptığı görevi Indiana Pacers adına üstlenebileceğini söyledi: “Evet, maçlarda bulundum. Saha kenarında Drake gibi yer alsaydım bu müthiş olurdu. Önümüzdeki sezon play-off yapacaklarını düşünüyorum. Geçen sezon Oladipo’nun yokluğunda bile beşinci sırada yer aldılar. 

Brooklyn Nets’in yeni eklemelerle ne yapacağını da merak ediyorum. İyi bir takıma sahipler ve daha önce onları zevkle izlemiştim.”

35 yaşında Eisenberg, Queens’te büyüdü ve 1990’lı yılların ortasında Reggie Miller’a sahip Pacers takımının taraftarı oldu. Eşi Anna Strout ise Indiana Üniversitesi’nde eğitim aldı.

Basketbol gündemindeki en son gelişmeleri kaçırmamak için tıklayın!

The post “Indiana Pacers’ın Drake’i Ben Olabilirim” appeared first on Eurohoops.

Bu Haber Alıntıdır. Kaynak

قالب وردپرس