Ana Sayfa E-Spor

E-Spor

Sporsun.com bağlı bulunduğu ajanslardan ve kendi editörlerinin istihbaratlarının yer aldığı e-spor videoları bölümüne çok önem vermektedir.

Sitemizde yer alan videoların tümünü kaynağıyla belirtmeye gayret gösteriyoruz. Her gün, her dakika güncellenen E-Spor Videoları  sayfamızda Futbol’dan Basketbol’a, Voleybol’dan Tenis’e, Buz Hokeyi’nden Atletizm’e kadar bir çok spor kategorisinin haberlerine ulaşabilirsiniz.

Çoğunlukla alıntı olarak yaptığımız videolu haberlerde kaynak göstermediğimiz zaman bize bildirebilirsiniz.

E-Spor nasıl ortaya çıktı?

E-Spor’un doğuşu aslında sandığınızdan çok daha eskilere dayanmaktadır. 70’li ve 80’li yıllarda atari salonlarının yaygınlaşmasıyla gençlerin birlikte oyun oynayıp rekabet ederek sosyalleşmesi e-Spor’un kökenini oluşturmaktadır. Kişisel bilgisayarların evlere kadar girmesi, internetin yaygınlaşması ve çeşitli rekabetçi oyunların ortaya çıkmasıyla günümüzde e-Spor hızla gelişmekte ve yayılmaktadır.

E-Spor Videoları denince akla gelen ilk sitelerden olmayı hedefleyen Sporsun.com bu alanda kendini kanıtlamış sitelerden örnek ve esintilere yer vermektedir.

Bu bölümümüzle ilgili yaşadığınız herhangi bir sorun varsa bizlere destek@sporsun.com adresinden ulaşabilirsiniz. Yine aynı şekilde genel olarak istek, görüş ve önerilerinizi de bu adrese gönderebilirsiniz.

5,456BeğenenlerBeğen
640TakipçilerTakip Et
6,084TakipçilerTakip Et
396AbonelerAbone

Son Gönderiler