2019-08-15T00:27:30+00:00 2019-08-15T00:27:30+00:00.

Bugra Uzar

15/Ağu/19 00:27

Eurohoops.net

Draymond Green, eski takım arkadaşı Kevin Durant hakkında konuştu.

by Eurohoops Team / info@eurohoops.net

Kevin Durant, yaz döneminde Golden State Warriors‘tan ayrılarak Brooklyn Nets‘in yolunu tutmuştu. Yıldız oyuncunun bu ayrılığına eski takım arkadaşı Draymond Green’in ne yorum yapacağı merakla bekleniyordu.

Geçtiğimiz sezon bir maçtan sonra ciddi bir tartışma yaşayan ikili, uzun süre birbiriyle konuşmamıştı. Öyle ki Durant’in o kavgadan sonra ayrılık kararı aldığı iddia edilmişti. ESPN’e özel bir röportaj veren Draymond Green, Durant’in ayrılığını yorumladı.

Green, yaz döneminde eski takım arkadaşıyla konuşup konuşmadığı sorusuna; “Tabii ki konuştum. Hatta Kevin ile dün konuştum. Biliyorsunuz, Kevin benim kardeşim. Golden State‘e üç sezon boyunca geldi ve iki şampiyonluk kazandık. Eğer birisi bana Kevin Durant’in Warriors’a geleceğini ve birlikte iki şampiyonluk kazanıp üçüncüsü için de şansımız olacağını söyleseydi saniyesinde kabul ederdim. Bu büyük bir başarıydı. O benim kardeşim ve onun adına mutluyum. Hayatta her zaman istediğinizi yapabilme şansınız olmuyor. İnanılmaz çalıştı ve istediğini yapabilme şansı yakaladı. Ve tam olarak da bunu yaptı. Eğer birisi bu oyuna onun kadar efor uygularsa istediğini yapmayı fazlasıyla hak eder” yanıtını verdi.

 

Yıldız oyuncu, Durant’in Nets‘e gideceğini kendisine nasıl söylediği konusunda ise; “Brooklyn’i seçeceğini ben de herkes öğrendiğinde öğrendim. Nitekim böyle olması lazım. Çoğu zaman; ‘Oh, adamım, bu adam bana bunu söylemedi’ dendiğini duyuyorsunuz. Ama onun diğerlerine söylemeden önce bana söylemesi gerekmiyordu. Bu ligle ilgili insanların unuttuğu şey bunun bizim hayatımız olduğu. Kevin’a gidip ‘Nişanlını hamile bırakabilir miyim?’ diye sormayacağım” açıklamalarını yaptı.

Basketbol gündemindeki en son gelişmeleri kaçırmamak için tıklayın!

Bu Haber Alıntıdır. Kaynak

قالب وردپرس