Dallas Mavericks, Dennis Smith Jr.’ın durumunu yeniden değerlendiriyor…

by Eurohoops Team  / info@eurohoops.net

Dallas Mavericks, Luka Doncic’in müthiş performansı sonrasında Dennis Smith Jr.’ı takas piyasasına sunmuştu ancak beklenen ilginin gelmemesi, Dallas’ın genç oyuncusunun geleceğini yeniden değerlendirmesine neden oldu.

ESPN’den Tim MacMahon‘ın haberine göre Dallas Mavericks, Dennis Smith Jr.’ı değerinin altında takas etmeye sıcak bakmıyor ve 21 yaşındaki oyuncu ile arayı ısıtmak ve işleri yoluna koymak konusunda oldukça iyimser.

Habere göre Dennis Smith Jr., başantrenör Rick Carlisle ile yüz yüze bir görüşme gerçekleştirmedi ancak takımdaki rolünden pek memnun değil. Bununla birlikte Carlisle, Dennis Smith ile çalışmaya devam etmeyi memnuniyetle karşılıyor.

Dallas Mavericks, Luka Doncic’i organizasyonun geleceği olarak görüyor ve onun gelişimini yavaşlatacak hiçbir şey yapmak istemiyor.

Dennis Smith Jr.’ın Doncic’in gelişi sonrasında hücumda farklı bir rol üstlenmişti ve bu durumun açıkça bir sürtüşmeye neden olmasa da genç oyuncu için sorun yarattığı dile getiriliyor.

Bu sezon Dallas Mavericks ile 28 maça çıkan Dennis Smith Jr., 12.6 sayı, 2.6 ribaund ve 3.9 asist ortalamalarıyla mücadele ediyor.

NBA gündemindeki son gelişmeler için tıklayın!

Bu Haber Alıntıdır. Kaynak

قالب وردپرس