Brooklyn Nets’in gelirlerini gelecek sezon katlaması bekleniyor.

by Eurohoops Team / info@eurohoops.net

NBA yaz transfer sezonunun en başarılı takımlarından biri hiç şüphesiz ki Brooklyn Nets‘ti. New York ekibi, kadrosuna Kyrie Irving ve Kevin Durant gibi süperstar’ı eklemeyi başarmış, bu iki oyuncunun yanına da DeAndre Jordan gibi bir parçayı da takıma kazandırmıştı. Takım, bu eklemelerden sonra gelecek sezonun geçtiğimiz sezona göre daha başarılı geçmesini bekliyor.

New York Post’tan Brian Lewis‘in haberine göre Brooklyn Nets, gelecek sezon gelirlerinde 40 milyon dolarlık bir artış bekliyor. BSE Global CEO’su Brett Yomark, New York Post’a: “Sponsorluk anlaşmalarından, forma ve bilet satışlarının artışından dolayı 40 milyon dolarlık bir gelir artışı bekliyoruz. Umduğumuz rakam bu yönde.

Brooklyn’e taşındığımızda burada neler olup bittiğini, tarihini ve Brooklyn’deki sporun niteliğini göz önüne alarak küresel olabileceğimizi düşündük. İlk iki yıl tadına tadına baktık ve şimdi fark ettik. Şu anda tüm beklentilerimizi aştık.” açıklamasında bulundu.

Bu kadro eklemeleri Brooklyn Nets’i sadece şampiyonluk yarışında favori yapmayacak, oldukça popüler bir takım da yapacak. Daha şimdiden Irving ve Durant formaları raflardaki yerini almış durumda.

Basketbol gündemindeki en son gelişmeleri kaçırmamak için tıklayın!

Bu Haber Alıntıdır. Kaynak

قالب وردپرس