Bugün itibarı ile virüsün ülkemizdeki etkileri giderek belirginleşiyor.Halk olarak evlerimize kapandık ve korunmaya çalışıyoruz. Bir çoğumuz ne yazık ki işe gidemiyoruz.İş yeri sahipleri dertli,çalışanlar ayrı bir dertli. Herkes umutsuz bir bekleyiş içinde.

Şuan itibarı ile ölü sayımız 501’e ulaştı..

Allah’tan ölen vatandaşlarımıza rahmet,aile ve yakınlarına sabırlar diliyorum. Bu acı durumdan en az kayıpla kurtulmak en büyük temennim. Son günlerde test sayımız arttı.Bu şekilde yayılma hızını durdurmayı hedefliyoruz. Bu zor süreçte hem devletimize,hem Belediyelere hemde biz bireylere büyük iş düşüyor. Devletimiz 30 şehirde giriş çıkışları yasakladı, 20 yaş altına sokağa çıkma yasağı geldi. Marketlerde ve toplu taşıma araçlarında maske takma zorunluluğu getirildi.

Geçtiğimiz günlerde Fatih Terim ve Abdürrahim Albayrak’tan gelen iyi haberler ile biraz sevindik. Ayrıca Fenerbahçe kulübü içerisinde 2 kişinin virüsle ilgili hastanede olduğunu öğrendim. İnşallah en kısa zamanda onlardan da iyi haberler alırız.

Gün birlik olma günü.. Acının rengi olmaz..

Bu gidişatta Süper Ligin ne zaman başlayacağı belirsizliğini koruyor.Zaten bu kadar ara verdikten sonra lig ne zaman başlarsa başlasın sporcu sağlığı riske girecektir.Sakatlıklar kaçınılmaz olur. Ligin iptali,bu puan durumuyla tescili veya daha önce uygulanan Play Off sistemi konuşuluyor ama bu konuda karar vermek için henüz erken. Çünkü şuan derdimiz daha büyük.Bende spor sayfamızın bir üyesi olarak normal hayatımıza dönmeyi hepiniz gibi çok istiyorum.Lütfen kendinize dikkat edin. Mecbur değilseniz evden çıkmayın.Zor günler geçiriyoruz ama bununda üstesinden geleceğiz. Bu bir savaş,virüsle savaşıyoruz ve biz kazanacağız.

Allah yardımcımız olsun..