Yazarlarımız

Yorumlarımız tamamen bize aittir.

Biz Sporsun ekibi olarak 2011 yılından bu yana çeşitli spor dallarında spor haberlerini sizlerle paylaşıyoruz. Haberlere ek olarak kendi yorumcularımızın makaleleri de düzenli olarak sitemizde yayınlanıyor. Yazılarımız genel olarak futbol ağırlıklı fakat diğer spor dallarında da makalelerimizi arttırmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Ekibimiz kar amacı gütmeden bu işe gönül veren insanlardan oluşuyor. Yaklaşık 8 yıl önce başladığımız bu yolda sizlere güncel haberleri en doğru kaynaklardan alıntılayarak iletmek için çabalıyoruz. Yazarlarımız gündem gelişmelerini yorumlayarak özgün içerikler üretiyor. Yine güvenilir kaynaklardan elde edilen video haberler
kaynak belirtilerek sitemizde paylaşılıyor.

Amacımız kendimizi sürekli geliştirmek ve platformumuzu yeniliklerle beslemek. Bu doğrultuda çalışmalarımızı büyük bir özveriyle devam ettiriyoruz.

Sitemizde yer alan haberlerin tümünü kaynağıyla belirtmeye gayret gösteriyoruz. Her gün, her dakika güncellenen Spor Haberleri sayfamızda Futbol’dan Basketbol’a, Voleybol’dan Tenis’e, Buz Hokeyi’nden Atletizm’e kadar bir çok spor kategorisinin haberlerine ulaşabilirsiniz.