by Brooks Barnes / Çeviri: M. Bahadır Akgün

Bu çevirinin tüm hakları Eurohoops Ltd. Şti.’ye aittir ve izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.

Bu yazı ilk olarak 15 Şubat 2018 tarihinde NY Times’da yayınlanmış ve uyarlanarak çevrilmiştir.

Bilginiz olsun, Kevin Durant’in oyunculuk yapma hevesi yok.

“2,08’lik pek aktör görmedim. Bu yüzden muhtemelen pas geçeceğim,” diyor Durant gülerek. “Bana uygun değil.”

Yine de Hollywood dünyası, süperyıldızın aklını kurcalıyor. Bay Durant ve iş ortağı Rich Kleiman, Thirty Five Media isimli bir eğlence şirketi kurdular Nisan ayında. Önceki ay YouTube, Karl-Anthony Towns gibi sporculara odaklanan kanalların ortaya çıkarılmasının yanı sıra onlara da sporda programlamayı geliştirme konusunda destek verdi ikiliye.

Salı günü Apple, yaptığı açıklamada Thirty Five Media ve Oscar’lı yapımcı Brian Grazer ile Durant’in zorlu ergenlik yıllarından da esinlenen “Swagger”ın geliştirilmesi için çalıştığını belirtti. “Kendi bildiklerimi anlatmak, yaşananları paylaşmak için sabırsızlanıyorum” diyordu Durant. Kleiman da projeden “Power ve The Wire’ın da dahil olduğu Friday Night Lights” gibi diye bahsediyordu.

NBA oyuncularının Hollywood’un önde gelen yıldızları olması mı? Dünyanın en büyük film yıldızlarından Dwayne Johnson eski bir profesyonel güreşçiyken çok da uzak bir ihtimal gibi gözükmüyor bu durum.

NBA All-Star maçına ev sahipliği yapan Los Angeles, çaylak yapımcılar olan basketbol krallarıyla dolu. LeBron James ve Kobe Bryant; Netflix, Amazon, Apple, Facebook ve Goodle’ın orijinal programcılığa döktüğü milyarlarca dolardan paylarını almak için önemli eğlence şirketleri kurmayı umuyorlar. Tony Parker, Blake Griffin ve Steve Nash de yapım ya da gelişim aşamasında projelere imza atıyorlar. Boston Celtics guardı Kyrie Irving ve başka oyuncuların da yer aldığı “Uncle Drew” 29 Haziran’da gösterimde.

Bu Haber Alıntıdır. Kaynak

قالب وردپرس